Timeplan Høst 2020 – Schedule Autumn 2020


**KURSSTART UKE 44 (fra 26. Oktober) // COURSES START WEEK 44 (from 26 oktober)**

     *Entrance to the classes and free training occurring at Sammen Vektertorget and Studentsenteret require a Sammen membership

BLI MEDLEM!

 

 

 

Kurs / Course

Dag / Day

Tid/ Time

Sted /Location

Cubansk Salsa // Cuban Salsa

Grunnkurs / Beginner’s course 1 (Samboer / couples) Tirsdag/Tuesday 19.00-20.00 Asylbarnehagen
Grunnkurs / Beginner’s course 2 (Samboer / couples) Tirsdag/Tuesday 20.10-21.10 Asylbarnehagen
Cuban moves (Solo) Torsdag/Thursday 20.00-21.00 Hildemors Danseskole
Instruktør(dame) (Solo) Torsdag/Thursday 21.00-22.00 Hildemors Danseskole
Egentrening / Open practice (solo/couples) Søndag/Sunday 15.00-16.00 Hildemors Danseskole

 

Ballroom (standard & latin)

VK1 (Solo) Mandag/Monday 17.00-19.00 Asylbarnehagen
Partrening / Couples practice Tirsdag/Thuesday 17.00-19.00 Asylbarnehagen
Grunnkurs / Beginner’s course (Solo) Torsdag/Thursday 17.00-19.00 Asylbarnehagen
Egentrening / Open practice (Solo/Couples) Søndag/Sunday 12.00-14.00 Hildemors Danseskole

 

Boogie Woogie Swing / Charleston

BW Grunnkurs 1/ BW Beginner’s Course 1 (Couple) Mandag/Monday 19.00-20.00 Hildemors Danseskole 
Boogie Grunnkurs 2/ BW Beginner’s Course 2 (Couple) Mandag/Monday 20.00-21.00 Hildemors Danseskole  
Charleston beg/int (Solo) Torsdag/Thursday 19.00-20.00 Asylbarnehagen
Charleston adv (Solo) Torsdag/Thursday 20.00-21.00 Asylbarnehagen
BW Teknikk / BW Technique, All levels (Couples)) Fredag/Friday 18.00-19.00 Hildemors danseskole
BW Teknikk / BW Technique Intermediate (Couples) Fredag/Friday 19.00-20.00 Hildemors Danseskole 
Egentrening / Practice (Solo/Couples) Søndag/Sunday 14.00-15.00 Hildemors Danseskole 

 

West Coast Swing

VK1 (Solo) Mandag/Monday 19.00-20.15 Asylbarnehagen
Ladystyling (Solo) Mandag/Monday 20.15-21.00 Asylbarnehagen
Grunnkurs/ Basic course (par/couples) Onsdag/Wednesday 18.00-20.00 Asylbarnehagen
Egentrening / Open practice (Solo/Couples) Søndag/Sunday 16.00-17.00 Hildemors Danseskole

 

Contemporary / Jazz / Hip hop 

Contemporary: Advanced (solo) Mandag/Monday 20.15-22.00 Studentsenteret*
Lyrisk Jazz: Beginner (solo) Onsdag/Wednesday 20.00-21.15 Vektertorget (Yoga)*
Lyrisk Jazz (beg/int) Onsdag/Wednesday 21.15-22.00 Vektertorget (Sal)*
Jazz: Beginner (solo) Torsdag/Thursday 19.00-20.30 Vektertorget (Sal)*
Hip hop: Intermediate (solo) Torsdag/Thursday 20.30-22.00 Vektertorget (Sal)*
Egentrening/ Practice (Moderne/Contemporary) Søndag/Sunday 14.00-16.00 Studentsenteret*
       

Jussdans

     
Jussdans Fredag/Friday 17.15-19.15 Studentsenteret*
Egentrening/ Practice Søndag/Sunday 16.00-17.00 Studentsenteret*

 

     

Kizomba

     
No practices the rest of the semester, due to corona-virus